Legolarla Eurovision Şarkı Yarışması

 

Lego’yu bilmeyeniniz yoktur sanırım ve yine legolarla yapılabileceklerin ne kadar sınırsız olduğunu da. Evler, arabalar, yel değirmenleri, gemiler ve dahası. Ancak bu kez durum farklı. Daha önce Eurovision ve legoları birlikte hayal etmiş miydiniz? İşte legolarla Eurovision Şarkı Yarışması!

Bu arada bilmeyenler için küçük bir not: LEGO kelimesi Danca “leg godt” yani “iyi oyna”nın kısaltmasından geliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Daha önce Eurovision perfomanslarının The Sims oyunu ile canlandırıldığını görmüştük ama bu gerçekten çok yaratıcı. Evet, bunu da yapmışlar. Legolarla Eurovision sahnesini kurmuşlar, yetmiyormuş gibi şarkıcıların performanslarını kamera açılarıyla birlikte eklemişler. Gerçekten çok eğlenceli. 🙂

Alexandro Kröger imzası taşıyan eserler ayrıca EBU’dan resmi olarak alınan izinle yapılıyor. Ekip 2017 Eurovision Şarkı Yarışması animasyonunu dün paylaştı:

2016:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir