Lara Fabian: Eurovision 2017’de Jamala ile Birlikte Aynı Sahnede Olmak İstiyorum

 

Lara Fabian Ukrayna’nın “Segonya” gazetesine verdiği röportajda Eurovision birincisi Jamala ile Kiev’de gerçekleştirilecek Eurovision 2017 sahnesinde düet yapmak istediğini söyledi…

1988 yılında Eurovision Şarkı Yarışmasında Lüksemburg’u temsil eden Lara Fabian  hatırlanacağı üzere “Croire” parçası ile yarışmış ve yarışmayı 90 puan ile 4. sırada tamamlamıştı. Dünya starı şimdi ise Jamala ile Eurovision 2017’de birlikte düet yapmak istediğini söyledi.

Bu yıl Jamala’nın Eurovision’daki performansı beni çok şaşırttı. Oldukça sanatsal ve duygusaldı. Şarkısı ve sesi her yönüyle beni çok etkiledi. Büyükannesinin hikayesinin dünya çapında milyonlarca insanı etkilediğinden eminim. Onunla tanışmayı gerçekten çok istiyorum. Kiev ya da Odessa’da gerçekleştireceğim bir konserde onu konuk olarak görmekten büyük memnuniyet duyarım. Eurovision’un gelecek yıl Kiev’de yapılacağını duydum. Eğer davet edilirsem yarışmaya konuk olmayı çok isterim. Finalde Jamala ile bir düet yapabiliriz.

Kaynak: Esckaz

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir