Samra: “Ermeni kız beni sahnede itekledi”

 

Azerbaycan’ı İsveç’in başkenti Stockholm’de yapılan 2016 Eurovision Şarkı Yarışması’da “Miracle” şarkısı şle temsil eden Samra yaşadığı bir anıyı paylaştı…Samra başından geçen hadiseyi anlattı:

Sahnede heyecanlanmak nasıl oluyor? Ben gerçekten onu hissedemiyorum. Bizimle çalışan grup bana sahneye kendine güvenerek çıkan tek yarışmacı olduğumu söylemişti. Düşman ülke ile ilgili (Ermenistan) soğukluk hissettim. Hatta sahnede bir olay olmuştu. Ermeni kız gelip beni itekledi. Ben orada ona bir tepki veremezdim. Çünkü orada her şey başka bir şeydir. O öyle yaparak güya beni görmediğini gösterdi. Finale çıkanlar takdim edilmiş ardından ben ortada durmuştum. O da geldi ve beni itekledi. Bayrağı ile durdu ve salladı. Sonra uzaklaştı…

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir